🎸 Naucz się procesu nagrywania 🎙️ i obróbki materiału dźwiękowego „od kuchni”.
🎶 Od surowych śladów audio 〰️ do zmiksowanego i wymasterowanego nagrania, gotowego do publikacji!
🪐 Obróbka dźwięku to nie fizyka jądrowa! W kursie przeprowadzę Cię, krok po kroku, przez wszystkie etapy produkcji muzycznej. Dzięki temu kursowi każdy, nawet laik będzie w stanie wyprodukować profesjonalnej jakości nagranie audio. 😎
🎻 Nie musisz też umieć grać na istrumentach! Możesz wygenerować brzmienia instrumentów z gotowych wtyczek!
📹 Nauczysz się też podstaw nagrywania i montażu materiału wideo, aby mieć możliwość nagrywania i obróbki klipów do wyprodukowanej muzyki.
🫡 Gotowy/a na przygodę z produkcją muzyczną? Zapraszam na pokład kursu Homerecording W Praktyce! 🚀💪🔥
“Brakuje mi wiedzy na temat sprzętu i oprogramowania, które trzeba mieć, aby nagrywać się w studyjnej jakości w domowych warunkach. Próbuję nagrywać się telefonem albo zwykłym mikrofonem ale efekt jest daleki od zamierzonego.”
Tak/Nie
“Nie mam pojęcia, jak nagrywać wokal, gitarę, pianino i inne instrumenty. Słyszał*m coś o wtyczkach i specjalnych programach do obróbki dźwięku ale kompletnie nie wiem, od czego zacząć.”
Tak/Nie
“Marzy mi się nagranie coveru z ładnym wideo w plenerze, który będzie można z dumą wrzucić na YouTube ale nie wiem to zrobić, żeby efekt był faktycznie profesjonalny.”
Tak/Nie
„Nie mogę nigdzie znaleźć materiałów edukacyjnych, które by w prosty sposób przekazywały wiedzę na temat nagrywania i obróbki audio / wideo. Brakuje instruktaży jak krok po kroku dokonać miksu i masteringu w wybranym programie do obórbki audio za pomocą konkretnych wtyczek, tak, by każdy, nawet amator był w stanie to zrozumieć i wdrożyć w swoim domowym zaciszu.”
Tak/Nie
“Śpiewam, gram, piszę autorskie piosenki i chcę je ponagrywać w studyjnej jakości i opublikować na swoich kanałach social media i na streamingach. Nie mam wiedzy, jak to zrobić w domu a na wycieczkę do tradycyjnego studia nagraniowego mnie nie stać. Czy naprawdę w dzisiejszych czasach to jedyna możliwość? Przecież technika poszła mocno do przodu, żyjemy w świecie cyfryzacji.”
Tak/Nie
“Wydaje mi się, że profesjonalna obróbka dźwięku jest osiągalna tylko dla wybranych. Naoglądał*m się różnych tutoriali, przeczytał*m kilka artykułów i stwierdził*m, że dla mnie to za trudne. Jestem skazan* na zlecanie tego profesjonalistom.”
Tak/Nie
Twoje serce po przeczytaniu choć jednej linijki zabiło nieco szybciej? ❤️
Mam coś dla Ciebie:
Twój pierwszy krok do profesjonalnego homerecordingu.
Zaraz po zakupie otrzymujesz dostep do całej zawartości kursu i wszystkich bonusów. Masz do nich dostęp 24/7, na zawsze.
Uczysz się z nagranych lekcji i od razu praktykujesz zdobytą wiedzę.
W pakiecie otrzymujesz kompletną listę sprzętów i programów niezbędnych do realizacji profesjonalnego nagrania audio w domowych warunkach.
Uważasz, że nie da się w domu zrealizować nagrania w studyjnej jakości?
W dzisiejszych czasach dosłownie każdy może mieć studio nagrań we własnym domu! Wystarczy do tego komputer, trochę sprzętu do nagrywania i odpowiednie oprogramowanie. No i oczywiście najważniejsze – WIEDZA. Ale o to akurat osobiście zadbam w tym kursie, żeby Ci jej nie zabrakło. Tak niewiele dzieli Cię od rozpoczęcia przygody z zsamodzielnym nagrywanie i obrabianiem utworów muzycznych. Wykup kurs i daj się poprowadzić przez kurs w którym zdradzę Ci najważniejsze tajniki producenta muzycznego!
Zastanawiasz się, czy ten kurs przyda się w Twojej sytuacji?
Ten kurs jest stworzony z myślą o początkujących, którzy chcą nagrywać i obrabiać dźwięk i obraz w studyjnej jakości w warunkach domowych. Masz wątpliwości? Zapytaj mnie na maila lub zadzwoń pod numer 504 477 011 – pogadamy 1:1.
Uważasz, że nie masz słuchu muzycznego?
Słuch kształtuje się przez obcowanie z dźwiękami. Im więcej muzyki słuchasz, im więcej grasz, śpiewasz, czytasz akordy, poznajesz terię i analizujesz piosenki, tym bardziej kształtujesz swój słuch i wrażliwośc muzyczną. Daj sobie szansę!
Masz problem z pogodzeniem pracy i obowiązków rodzinnych z czasem wolnym?
Możesz przerabiać kurs w dowolnym czasie, tak długo jak tylko chcesz i w dowolnym miejscu, gdzie jest dostęp do internetu. Nie masz za dużo czasu? Przerób nawet 1 lekcję raz na kilka dni. Możesz przerabiać materiał w dowolnym , dopasowanym do siebie tempie. Czas się zawsze znajdzie na rzeczy istotne. Na scrollowanie możesz nie mieć czasu a nie na realizację swojej pasji! Znajdź więc czas i zadbaj o swoje prawdziwe potrzeby!
👉 W kursie uczysz się, jak zarejestrować a następnie obrobić materiał dźwiękowy, za pomocą którego wyprodukujesz gotowy utwór muzyczny, w profesjonalnej jakości, gotowy do publikacji, np. na Spotify.
👉 Mało tego, pokazuję Ci też, jak nagrać i zmontować klip wideo, który będzie korespondował ze ścieżką dźwiękową , gotowy do publikacji, np. na YouTube.
👉 Dzielę się poradami z obsługi konkretnych wtyczek do poprawy dźwięku. Pokazuję, co dokładnie robię, aby uzyskać taki a nie inny efekt w wyniku obróbki. Mówię o tym w taki sposób, że zrozumie i wdroży to każdy, niezależnie od stopnia wtajemniczenia w temat homerecordingu.
👉 Tłumaczę również, jak poprawnie zarejestrować dźwięk w warunkach plenerowych.
👍 Wiesz, jak wygląda cały proces nagrywania i obróbki materiału dźwiękowego oraz wideo „od kuchni”. Od surowych śladów audio do zmiksowanego i wymasterowanego nagrania, gotowego do publikacji.
👍 Wiesz, jakiego sprzętu i oprogramowania potrzebujesz, aby to zrealizować. Mimo, że jesteś laikiem, masz wiedzę wystarczającą do tego, aby wyprodukować dobrze brzmiący kawałek minimalnym nakładem pracy, za pomocą gotowych presetów w dedykowanych wtyczkach.
👍 Pokazuję ścieżkę, za pomocą której, każdy, nawet laik będzie w stanie wyprodukować profesjonalnej jakości nagranie audio. Nie musisz też umieć grać na instrumentach! Możesz wygenerować brzmienia instrumentów z gotowych wtyczek!
☝️ To nieprawda, że profesjonalna jakość dźwięku może być wyłącznie wynikiem pracy w zewnętrznym studio nagraniowym. To oczywiście dobra opcja ale bardzo droga i wymagająca pofatygowania się osobiście i nagrania materiału w maksymalnie krótkim czasie. Możliwości programów komputerowych i wtyczek powodują, że dziś każdy, może wyprodukować muzykę w profesjonalnej jakości we własnym domu. Wystarczy trochę niezbędnego sprzętu, odpowiednie oprogramowanie, odpowiednie wtyczki i WIEDZA, którą Ci daję na wyciągnięcie ręki.
👍 W efekcie możesz produkować własne utwory muzyczne lub covery i publikować je w sieci. Możesz też tworzyć podkłady muzyczne na zamówienie i mieć dodatkowe źródło dochodu. Uwierz mi, mnóstwo osób potrzebuje indywidualnych podkładów a Ty, mając tę wiedzę jesteś w stanie takie zlecenie wykonać!
Omawiam pokrótce, co daje nagrywanie się i jak ważna jest jakość dźwięku przy wszelkich publikacjach.
Efekt: Wiesz do jakich celów może przydać Ci się nagrywanie. Wiesz, że jakość dźwięków w przypadku wszelkich publikacji ma ogromne znaczenie.
Omawiam cały proces powstawania piosenki od wymyślenia pierwszych słów i dźwięków do finalnej publikacji.
Efekt: Teraz już wiesz, jaki przez proces musi przejść każdy wymyślony utwór aby z zapisków z szuflady przemienił się w profesjonalnej jakości nagranie.
Pokazuję Ci w sposób łopatologiczny, jakiego sprzętu i oprogramowania używam, aby otrzymać studyjny efekt nagrywania w domowych warunkach. Od komputera, instrumentów muzycznych (gitara, pianino), przez mikrofony, kartę dźwiękową, programy i potrzebne do otrzymania fantastycznych rezultatów.
Efekt: Wiesz, jakie sprzęty i programy musisz mieć, aby rozpocząć pracę nad nagrywaniem i obróbką dźwięku w profesjonalnej, studyjnej jakości w warunkach domowych.
Udzielam Ci praktycznych wskazówek, jak nagrać wokal, gitarę, pianino w swoim domowym studio. Dowiesz się też, jak za pomocą specjalnych wtyczek do programu komputerowego, wygenerować realistyczne brzmienia instrumentów, których nie posiadasz.
Efekt: Wiesz już, jak nagrać wokal, gitarę, pianino w swoim domowym studio. Wiesz też, jak za pomocą specjalnych wtyczek do programu komputerowego, wygenerować realistyczne brzmienia instrumentów, których nie posiadasz.
Udzielam Ci praktycznych rad, jak przeprowadzić nagrywanie audio i wideo w warunkach plenerowych.
Efekt: Wiesz, jak nagrać profesjonalnej jakości dźwięk i obraz w warunkach plenerowych. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł/mogła publikować swoje autorskie utwory lub covery na YouTube!
Dzielę się z Tobą cennymi radami i wskazówkami, wynikającymi z mojego osobistego doświadczenia.
Efekt: Mimo, że jesteś początkujący/a, wiesz, jakie błędy zdarzają się na początku i masz wiedzę, która pozwoli Ci ich uniknąć.
Pokazuję Ci, krok po kroku, jak obrabiam w programie komputerowym nagrany materiał audio.Dowiesz się, jakie zabiegi stosuję i jakich wtyczek używam. Mało tego, dowiesz się, jakich ustawień używam, aby uzyskać najepszy efekt.
Efekt: Wiesz, jak wykonać dobry miks i mastering nagranego materiału audio. Znasz moje sposoby na uzyskanie maksymalnie klarownego i przestrzennego dźwięku. Wiesz, jak ustawić konkretne wtyczki aby uzyskać najlepszy efekt.
Pokazuję Ci na przykładach jak można obrobić surowy materiał wideo w jednym z najpopularniejszych programów graficznych i stworzyć ciekawy kllip muzyczny przyciągający uwagę.
Efekt: Wiesz, jak zmontować w ciekawy sposób klip wideo do nagranej ścieżki dźwiękowej, aby był z nią spójny i podkreślał jej przekaz.
👉 Od 23 lat gram na gitarze i od kiedy pamiętam, zajmuję się komponowaniem i obrabianiem utworów muzycznych. Praca z dźwiękiem to moja życiowa pasja.
👉 Jestem producentem muzycznym zespołu BŁOGOsfera a także projektów takich jak Contemptree, Artosh, KORI LI. Produkuję podkłady muzyczne na zamówienie na potrzeby występów i konkursów muzycznych. Mam w swoim dorobku również produkcję ścieżki dźwiękowej do przedstawienia teatralnego.
👉 Prowadzę kanał YouTube AkuGranie, gdzie publikuję swoje covery nagrane we współpracy z różnymi wokalistkami i wokalistami (ponad 1 milion wyświetleń).
👉 Jestem czynnym muzykiem – gram w zespole, śpiewam, komponuję i aranżuję piosenki. Jestem praktykiem muzycznym a nie teoretykiem.
👉 Jestem założycielem kanału YouTube AkuGitara, na którym dzielę się swoją wiedzą gitarową i publikuję tutoriale (prawie 2 miliony wyświetleń).
👉 Moje kursy online kupiło już łącznie ponad 800 osób!
⭐⭐⭐⭐⭐
„Ma Pan przystępny sposób tłumaczenia i ładnie Pan śpiewa (to wcale nie oczywiste, jest parę osób w internecie, które tworzą treści na ten temat i niby wszystko wydaje się ok, ale jak zaczną śpiewać to jakoś czar pryska). Poza tym cenię u Pana to, że tworzy Pan opracowania do wielu piosenek po polsku (lubię języki obce, ale nie oszukujmy się, największa przyjemność podczas wspólnego muzykowania za znajomymi jest przy polskich piosenkach).”
⭐⭐⭐⭐⭐
„Nauczyłeś rozpisywac kwity, ale nikt tego nie robi. Twoje kwity są cudne, ale nikt inny tak nie rozpisuje i Ty przez to rozpieszczasz.”
⭐⭐⭐⭐⭐
„W przystępny i prosty sposób wyjaśniasz zagadnienia muzyki. Śpiewasz i grasz lekkie utwory na gitarze akustycznej.”
⭐⭐⭐⭐⭐
„Gram od wielu lat, ale odkąd wykupiłem Twoje kursy ruszyłem do przodu. Fajnie, że są tacy ludzie, którzy mają pasje i zarażają innych.”
⭐⭐⭐⭐⭐
„Masz umiejętność gry na gitarze,i prosty i zrozumiały sposób przekazywania wiedzy. Mam kilka Twoich kursów.”
🔴 8 wideo lekcji szkolenia (prawie 2h materiału)
🎀 Grupa dla uczestników szkolenia – tutaj możesz się ze mną skonsultować, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania czy problemy.
🎀 Live z webinaru – nielimitowany dostęp do archiwum nagrań ze szkoleń na żywo.
🎀 Lista sprzętu i oprogramowania PDF
🔔 Bezpłatne aktualizacje – jeśli będzie nowy moduł lub nowy bonus, będzie on dodany do kursu bez dodatkowych opłat.
⏳ Nieograniczony i bezterminowy dostęp do materiałów ze szkolenia 24/7 – to Ty decydujesz kiedy i gdzie się uczysz. Płacisz tylko raz i masz dostęp na zawsze
Możesz rozbić płatność na raty 0%, np. 10 x 24,90 zł.
Możesz zapłacić szybkim przelewem, kartą, BLIKiem lub ratalnie 0%
Chcesz zapłacić w inny sposób? Napisz do mnie: kontakt@akugitara.pl
Zastanawiasz się, dlaczego ten kurs jest płatny i skąd taka cena?
Ten kurs to około 2 godziny wideo na temat, o którym brak jest rzetelnych i poukładanych materiałów w internecie, nawet w płatnych kursach a co dopiero na YouTube! Dostęp na zawsze a kupujesz tylko raz inwestując w swoje umiejętności, które zostaną z Tobą na zawsze i będą Tobie pomagały coraz lepiej obrabiać materiał muzyczny w domowym zaciszu. To nie wydatek, lecz inwestycja!
Cena kursu to zaledwie tyle, co średniej wielkości zakupy w markecie. Umiejętności, które nabędziesz wraz z kursem są znacznie cenniejsze, nie sądzisz? A poza tym, możesz rozłożyć płatność aż na 10 rat 0%!
Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie? Pogadajmy!
Napisz do mnie. Odpiszę Ci, czy w Twojej sytuacji dołączenie do kursu ma sens.
Skopiuj adres: kontakt@akugitara.pl i w e-mailu opisz mi swoją sytuację.
Możesz do mnie napisać też na facebooku (klik!) lub instagramie (klik!).
Chcesz pogadać? Zadzwoń do mnie na numer 📳504477011. Jeśli nie odbiorę, napisz sms, że chcesz pogadać o kursie PWP – oddzwonię!
Szkolenie jest dla osób, które interesują się homerecordingiem i:
Proces obróbki dźwięku pokazuję w programie DAW Reaper a obróbkę wideo w programie Da Vinci Resolve. Obydwa programy dla celów niekomercyjnych są darmowe. Natomiast niektóre wtyczki, na których pracujemy w kursie są płatne (koszt pełnego pakietu do miksu i masteringu to około 600zł). W kursie podaję nazwę produktu.
Odpowiedni sprzęt jest wymagany, aby uzyskać profesjonalne efekty. Nie musisz jednak kupować dokładnie tego modelu, którego ja używam.
W zasadzie nie, ponieważ większość instrumentów można wygenerować z wtyczek (darmowych i płatnych) jednak umiejętność gry na pianinie bardzo ułatwia tworzenie melodii i harmonii. Nie trzeba ich wówczas układać ręcznie w programie z pojedynczych „klocków”. Są też instrumenty, które nigdy nie zabrzmią dobrze z wtyczki, np. gitara.
Szkolenie jest w formie nagrań wideo, dostępnych 24h na dobę poprzez platformę online z dowolnego miejsca na świecie (w którym jest dostęp do internetu).
Szkolenie zostanie udostępnione od razu po zakupie. Wystarczy się zalogować do pulpitu kursanta i odnaleźć zakupiony kurs.
👉 W kursie nauczysz się, jak zarejestrować a następnie obrobić materiał dźwiękowy, za pomocą którego wyprodukujesz gotowy utwór muzyczny, w profesjonalnej jakości, gotowy do publikacji, np. na Spotify.
👉 Pokażę Ci też, jak nagrać i zmontować klip wideo, który będzie korespondował ze ścieżką dźwiękową , gotowy do publikacji, np. na YouTube.
👉 Podzielę się z Tobą poradami z obsługi konkretnych wtyczek do poprawy dźwięku.
👉 Wytłumaczę Ci również, jak poprawnie zarejestrować dźwięk w warunkach plenerowych.
Nie. Ten kurs to produkt online i nie podlega on zwrotowi.
Tak, można kupić szkolenie na fakturę FBV, wystarczy podać dane firmy (NIP) w odpowiedniej rubryce przy składaniu zamówienia.
Tak, można kupić szkolenie z rozłożeniem płatności 5 lub 10 rat 0% (PayU).
Możesz zakupić kurs przez PayPal – wybierz odpowiednią formę płatności podczas składania zamówienia.
Tak. Czasami trzeba poczekać na zaksięgowanie płatności (maksymalnie 1 dzień roboczy).
Dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo (bezterminowy).
Oczywiście, możesz dostosować prędkość i czas nauki do własnych potrzeb i możliwości.
AkuGitara Bartosz Kieliś; NIP: 6112545216; Sportowa 6B/7, 55-011 Siechnice.
© AkuGitara.pl 2024 | Polityka Prywatności | Regulamin
Korzystając z naszej strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności