bezpłatne WARSZTATY gry na gitarze online!

schematy przesuwne CAGED 💥 podstawy harmonii i kompozycji 💥 zaawansowane rytmy

obierz kurs na gitarę!

obowiązuje limit 100 miejsc na warsztaty!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA TEJ EDYCJI WARSZTATÓW?

  • Schematy przesuwne CAGED 💥

Nauczysz się, jak stosować schematy przesuwne na gitarze, aby zagrać dowolnie wybrany akord w 5 miejscach na gryfie. Pokażę Ci, jak jeszcze możesz wykorzystać tę wiedzę, aby usprawnić swoją grę.

  • Podstawy harmonii i kompozycji 💥

Poznasz budowę akordów oraz dowiesz się, jakie akordy wchodzą w skład konkretnych tonacji durowych i molowych. Pozwoli Ci to m.in. na swobodne komponowanie własnych utworów oraz zrozumienie budowy piosenek, które już grasz.

  • Zaawansowane rytmy 💥

Poznasz zaawansowane sposoby gry rytmicznej.

KIEDY ODBYŁY SIĘ OSTATNIE WARSZTATY?

Warsztaty odbyły się 31.08.2022 o godz. 20:00 (środa)

Do końca zapisów zostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

KTO POPROWADZI WARSZTATY?

Nauka gry na gitarze i ukulele

Bartosz Kieliś – gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Jest jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli gry na gitarze akustycznej w Polsce. 

Od ponad 20 lat gra na gitarze akustycznej, sprawnie poruszając się w gatunkach muzycznych takich, jak: pop, indie, funky, jazz, blues, country. Specjalizuje się w grze na gitarze akustycznej z wykorzystaniem „open chords”, czyli akordów otwartych. W 2018 roku założył szkołę muzyczną AkuGitara.pl, gdzie realizuje swoją pasję i zaraża miłością do gitary swoich uczniówProwadzi kanały na YouTube AkuGitara i AkuGranie oraz grupę na facebooku AkuGitara & Ukulele. Gitara to dla niego wieloletnia pasja, którą dziś zajmuje się zawodowo.

obierz kurs na gitarę!

obowiązuje limit tylko 100 miejsc na warsztaty!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

© AkuGitara.pl 2022 | Polityka Prywatności | Regulamin

Korzystając z naszej strony z włączoną w przeglądarce internetowej obsługą plików cookies, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z polityką prywatności