AKU Śpiewnik - śpiewnik na gitarę i ukulele PDF

AKU Śpiewnik to śpiewnik PDF z opracowaniami na gitarę i ukulele. Śpiewnik jest stale rozbudowywany o nowe pozycje i jest tak skonstruowany, że nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zawiera proste akordy oraz propozycję „bicia”, co ułatwia zadanie początkującym. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zaawansowani mogli sobie zagrać poszczególne utwory na ciekawszych akordach, bazując na prostych akordach ze śpiewnika. Śpiewnik ten wykorzystuję w swojej pracy z uczniami, podczas indywidualnych lekcji gry na gitarze oraz ukulele.

Śpiewnik jest gotowy do wydruku na formacie A4

aktualna liczba opracowań w AKU Śpiewniku
0

Co zawiera śpiewnik?

tekst piosenki

z dbałością o oryginalną formę utworu oraz z podziałem na zwrotki i refren

akordy na gitarę i ukulele

z uwzględnieniem podziału na takty, co ułatwia zmianę akordów w odpowiednim momencie

propozycję "bicia"

czyli sposobu gry rytmicznej. Opracowanie zawiera gotowy, strzałkowy schemat uderzeń

diagramy chwytów

czyli graficzne przedstawienie akordów, zarówno na gitarę, jak i na ukulele

Jak dokładnie wygląda strona śpiewnika?

śpiewnik gitara ukulele PDF

Jak otrzymać dostęp do śpiewnika?

Jedynym sposobem, aby otrzymać dostęp do dotychczas opracowanych piosenek jest zostanie Patronem AkuGitary na portalu Patronite. Wystarczy niewielkie wsparcie (19zł/mc), aby otrzymać nielimitowany dostęp do aktualnych a także przyszłych opracowań! Śpiewnik jest co jakiś czas wzbogacany o kolejne 10 opracowań a link do pobrania nowych piosenek jest wysyłany Patronom drogą mailową.

Zostań Patronem AkuGitary i wyrusz w niekończącą się drogę z AKU śpiewnikiem, w którym znajdziesz zarówno stare, jak i nowe przeboje, polskie oraz zagraniczne. 

Większość piosenek zawiera akordy opracowane w dwóch różnych tonacjach, najczęściej oddalonych od siebie o kwintę. To sprawia, że łatwo jest dopasować tonację do Twojego głosu i możliwości wokalnych.

Oprócz tego, zostając Patronem, uzyskujesz dostęp do moich materiałów edukacyjnych na gitarę i ukulele, dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz wielu innych prezentów i przywilejów. Wejdź na mój profil Patronite, przeczytaj o nagrodach i dołącz do najbliższej społeczności AkuGitary!