Materiały do nauki gry na ukulele

Materiały są gotowe do wydruku na formacie A4

budowa i rodzaje ukulele

Dźwięki na gryfie, budowa i rodzaje ukulele

Z czego składa się ukulele, układ dźwięków na gryfie, rodzaje ukulele - sopranowe, koncertowe, tenorowe, barytonowe i ich parametry. Format PDF.

podstawowe akordy na ukulele

Podstawowe akordy na ukulele

Zestaw podstawowych akordów do szybkiej nauki gry na ukulele. Najczęściej występujące akordy w popularnych tonacjach na ukulele. Format PNG.

podstawowe bicia

Podstawowe bicia

Podstawowe sposoby gry rytmicznej, oparte na wartościach ósemkowych i szesnastkowych. Format PNG.

tabulatura ukulele

Szablon tabulatury na ukulele

Szablon tabulatur A4 do wydrukowania i własnoręcznego wypełnienia – 32 takty na stronę, czytelny i przejrzysty układ. Format PNG.

to tylko niewielka część moich materiałów edukacyjnych...

Jak otrzymać dostęp do wszystkich materiałów?

Jedynym sposobem, aby otrzymać dostęp do wszystkich moich materiałów edukacyjnych jest zostanie Patronem AkuGitary na portalu Patronite. Wystarczy niewielkie wsparcie, aby otrzymać nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów

Zostań Patronem AkuGitary i zdobądź moje autorskie materiały do nauki gry na gitarze i ukulele w plikach PDF i PNG gotowych do wydruku na formacie A4!

Materiały zawierają takie zagadnienia, jak alfabet muzyczny, budowa skal i gam, koło kwintowe, harmonia, akordy w tonacjach durowych i molowych, budowa akordów, nazwy i składniki akordów, systemy zapisu akordów, schematy przesuwne, interwały na gryfie, diagramy akordów, „bicia” w różnych stylach muzycznych i wiele wiele innych…

Oprócz tego, zostając Patronem, uzyskujesz dostęp do AKU Śpiewnika, zamkniętej grupy na Facebooku oraz wielu innych prezentów i przywilejów. Wejdź na mój profil Patronite, przeczytaj o nagrodach i dołącz do najbliższej społeczności AkuGitary!