Materiały do nauki gry na gitarze

Materiały do nauki gry na gitarze

Szablon diagramów akordowych A4 do wydrukowania i własnoręcznego wypełnienia – 12 akordów na stronę, czytelny i przejrzysty układ, możliwość zaznaczenia strun, które nie biorą udziału w akordzie. Dla początkujących – przydatna ściągawka i forma nauki a dla zaawansowanych całkiem fajny sposób na zabawę i odnajdywanie kolejnych chwytów przez zamianę poszczególnych składników akordów. Format PDF gwarantuje wydruk w bardzo dobrej jakości.

Szablon tabulatur A4 do wydrukowania i własnoręcznego wypełnienia – 24 takty na stronę, czytelny i przejrzysty układ.  Format PDF gwarantuje wydruk w bardzo dobrej jakości.

Zestaw chwytów za pomocą których będziesz w stanie zagrać niemal wszystko. Niezbędny dla początkujących gitarzystów, pomocny dla bardziej zaawansowanych muzyków.

Tabela z rodzajami interwałów. Zawiera zróżnicowanie na konsonanse i dysonanse.

Schematy uderzeń ćwierćnutowych, ósemkowych i szesnastkowych na 4/4, schemat uderzeń ósemkowych na 4/4 „harpagan”, podstawowy schemat uderzeń 16 na 4/4 z akcentami, podstawowy schemat uderzeń 16 na 6/8 z akcentami, przykładowa progresja akordów do ćwiczenia uderzeń w podanych schematach.

Chcesz więcej ciekawych materiałów edukacyjnych na GITARĘ i UKULELE? Zostań moim Patronem: https://patronite.pl/akugitara

Co zyskasz, zostając moim patronem?

  • dostęp do stale aktualizowanych materiałów edukacyjnych na gitarę i ukulele
  • dostęp do stale aktualizowanych śpiewników na gitarę i ukulele (obecnie jest opracowanych już 90 piosenek)
  • dostęp do stale aktualizowanej bazy diagramów akordowych na gitarę i ukulele (obecnie jest ich grubo ponad 500)
  • dostęp do stale uzupełnianych tabulatur i nut do moich fingerstyle’owych aranżacji
  • dostęp do ekskluzywnych lekcji nagrywanych tylko i wyłącznie dla patronów