Materiały do nauki gry na gitarze

Materiały są gotowe do wydruku na formacie A4

materiały edukacyjne na gitarę

Dźwięki na gryfie, budowa i rodzaje ukulele

Z czego składa się gitara, układ dźwięków na gryfie, rodzaje gitar - klasyczna, akustyczna, elektryczna i ich parametry. Format PNG.

materiały edukacyjne na gitarę

Podstawowe akordy na gitarę

Zestaw podstawowych akordów do szybkiej nauki gry na gitarze. Najczęściej występujące akordy w popularnych tonacjach na gitarę. Format PNG.

materiały edukacyjne na gitarę

Podstawowe bicia

Podstawowe sposoby gry rytmicznej w oparciu o wartości ósemkowe. Format PNG.

materiały edukacyjne na gitarę

Interwały

Tabela z rodzajami interwałów, czyli jak nazywamy odległości między dźwiękami, w tym składniki akordów. Zawiera zróżnicowanie na konsonanse i dysonanse. Format PDF.

materiały edukacyjne na gitarę

Szablon diagramów akordowych

Szablon diagramów akordowych do własnoręcznego wypełnienia – 12 akordów na stronę, czytelny i przejrzysty układ, możliwość zaznaczenia strun, które nie biorą udziału w akordzie. Dla początkujących – przydatna ściągawka i forma nauki a dla zaawansowanych całkiem fajny sposób na zabawę i odnajdywanie kolejnych chwytów przez zamianę poszczególnych składników akordów. Format PDF.

materiały edukacyjne na gitarę

Szablon tabulatur

Szablon tabulatur do wydrukowania i własnoręcznego wypełnienia – 24 takty na stronę, czytelny i przejrzysty układ. Format PDF.

to tylko niewielka część moich materiałów edukacyjnych...

Jak otrzymać dostęp do wszystkich materiałów?

Jedynym sposobem, aby otrzymać dostęp do wszystkich moich materiałów edukacyjnych jest zostanie Patronem AkuGitary na portalu Patronite. Wystarczy niewielkie wsparcie, aby otrzymać nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów

Zostań Patronem AkuGitary i zdobądź moje autorskie materiały do nauki gry na gitarze i ukulele w plikach PDF i PNG gotowych do wydruku na formacie A4!

Materiały zawierają takie zagadnienia, jak alfabet muzyczny, budowa skal i gam, koło kwintowe, harmonia, akordy w tonacjach durowych i molowych, budowa akordów, nazwy i składniki akordów, systemy zapisu akordów, schematy przesuwne, interwały na gryfie, diagramy akordów, „bicia” w różnych stylach muzycznych i wiele wiele innych…

Oprócz tego, zostając Patronem, uzyskujesz dostęp do AKU Śpiewnika, zamkniętej grupy na Facebooku oraz wielu innych prezentów i przywilejów. Wejdź na mój profil Patronite, przeczytaj o nagrodach i dołącz do najbliższej społeczności AkuGitary!