Materiały do nauki gry na gitarze

Materiały do nauki gry na gitarze

Szablon diagramów akordowych A4 do wydrukowania i własnoręcznego wypełnienia – 12 akordów na stronę, czytelny i przejrzysty układ, możliwość zaznaczenia strun, które nie biorą udziału w akordzie. Dla początkujących – przydatna ściągawka i forma nauki a dla zaawansowanych całkiem fajny sposób na zabawę i odnajdywanie kolejnych chwytów przez zamianę poszczególnych składników akordów. Format PDF gwarantuje wydruk w bardzo dobrej jakości.

Szablon tabulatur A4 do wydrukowania i własnoręcznego wypełnienia – 24 takty na stronę, czytelny i przejrzysty układ.  Format PDF gwarantuje wydruk w bardzo dobrej jakości.

Zestaw chwytów za pomocą których będziesz w stanie zagrać niemal wszystko. Niezbędny dla początkujących gitarzystów, pomocny dla bardziej zaawansowanych muzyków.

Zestaw chwytów za pomocą których będziesz w stanie zagrać niemal wszystko. Niezbędny dla średnio zaawansowanych gitarzystów, pomocny dla zaawansowanych muzyków.

Tabela z rodzajami interwałów. Zawiera zróżnicowanie na konsonanse i dysonanse.

Tabela z rodzajami akordów na podstawie akordu A. Zawiera m.in różne stosowane formy zapisu oraz wyszczególnione wszystkie składniki harmoniczne.

Tabela z rodzajami akordów na podstawie akordu A. Zawiera m.in różne stosowane formy zapisu oraz wyszczególnione wszystkie składniki harmoniczne.

Schematy uderzeń ćwierćnutowych, ósemkowych i szesnastkowych na 4/4, schemat uderzeń ósemkowych na 4/4 „harpagan”, podstawowy schemat uderzeń 16 na 4/4 z akcentami, podstawowy schemat uderzeń 16 na 6/8 z akcentami, przykładowa progresja akordów do ćwiczenia uderzeń w podanych schematach.

Tabela przedstawia wszystkie stopnie tonacji C-dur wraz przykładami konkretnych chwytów na gitarę. Zagraj prostą progresję akordów, np. I-IV-V-I a następnie zacznij zamieniać akordy w obrębie tego samego koloru i zobacz co się stanie.

Tabela przedstawia wszystkie stopnie tonacji D-dur wraz przykładami konkretnych chwytów na gitarę. Zagraj prostą progresję akordów, np. I-IV-V-I a następnie zacznij zamieniać akordy w obrębie tego samego koloru i zobacz co się stanie.