Panel kursanta

👨‍🎓 KURSY NA GITARĘ:

Kurs Solidne Podstawy Gry Akordowej (poziom 1)

kurs gitara 1 - nauka gry na gitarze

Zacznij ten kurs jeśli chcesz opanować podstawy gry na gitarze akustycznej! W 12 wideo lekcjach online poprowadzę Cię krok po kroku przez podstawowe zagadnienia a Ty w 90 dni nauczysz się grać!

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

Kurs Gitara Rytmiczna Dla Ambitnych (poziom 2)

kurs gitara 2

Zacznij ten kurs jeśli chcesz opanować do perfekcji grę rytmiczną na gitarze akustycznej! W 8 wideo lekcjach online poprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie sposoby gry rytmicznej, jakie znam! Poznasz zarówno tajniki gry „biciem” za pomocą kostki jak i tzw. „fingerstyle” czyli umiejętnej gry rytmicznej za pomocą palców.

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

Kurs Akordy Bez Tajemnic (poziom 2)

kurs gitara 3

Wykup dostęp do kursu aby poznać nowe rodzaje akordów i ich budowę. Dowiesz się, na której strunie wybrzmiewają poszczególne ich składniki i w końcu będziesz w stanie bez problemu dobrać dźwięki na gryfie, aby stworzyć każdy, dowolnie wybrany przez siebie akord.

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

Kurs AKORDY, KTÓRE BRZMIĄ (poziom 2)

kurs online gitara akb

Kurs dla średnio zaawansowanych, którzy mają dobrze opanowane przynajmniej podstawy. Ten kurs to sama esencja mojego stylu gry i zawiera wszystko, co najlepsze z mojego warsztatu, wypracowywanego latami. Dzięki niemu poznasz całą masę inspirujących sposobów zagrania akordów we wszystkich popularnych tonacjach, co z pewnością poszerzy Twoje muzyczne horyzonty.

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

👨‍🎓 KURSY NA UKULELE:

UkuKurs

Kurs online do nauki gry na ukulele
Kurs online do nauki gry na ukulele 2

Wykup dostęp do kursu, aby zacząć prawdziwą przygodę z ukulele! W 1 części kursu poznasz podstawy gry na tym instrumencie, nauczysz się prostych akordów i „bić”, dzięki którym będziesz w stanie grać piosenki. W 2 części poznasz akordy zawieszone, power chordy, akordy septymowe, nauczysz się nowych „bić” na 4/4, nauczysz się grać w metrum nieparzystym, poznasz schematy przesuwne, dzięki którym zaczniesz tworzyć akordy barowe. W bonusie otrzymasz pakiet śpiewników PDF z polskimi piosenkami!

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu: 

UkuKurs 1

UkuKurs 2