Panel kursanta

👨‍🎓 KURSY NA GITARĘ:

Kurs Solidne Podstawy Gry Akordowej

kurs gitara 1 - nauka gry na gitarze

Zacznij ten kurs jeśli chcesz opanować podstawy gry na gitarze akustycznej! W 12 wideo lekcjach online poprowadzę Cię krok po kroku przez podstawowe zagadnienia a Ty w 90 dni nauczysz się grać!

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

Kurs Gitara Rytmiczna Dla Ambitnych

kurs gitara 2

Zacznij ten kurs jeśli chcesz opanować do perfekcji grę rytmiczną na gitarze akustycznej! W 8 wideo lekcjach online poprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie sposoby gry rytmicznej, jakie znam! Poznasz zarówno tajniki gry „biciem” za pomocą kostki jak i tzw. „fingerstyle” czyli umiejętnej gry rytmicznej za pomocą palców.

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

Kurs Akordy Bez Tajemnic

kurs gitara 3

Wykup dostęp do kursu aby poznać nowe rodzaje akordów i ich budowę. Dowiesz się, na której strunie wybrzmiewają poszczególne ich składniki i w końcu będziesz w stanie bez problemu dobrać dźwięki na gryfie, aby stworzyć każdy, dowolnie wybrany przez siebie akord.

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu TUTAJ.

👨‍🎓 KURSY NA UKULELE:

UkuKurs

Kurs online do nauki gry na ukulele
Kurs online do nauki gry na ukulele 2

Wykup dostęp do kursu, aby zacząć prawdziwą przygodę z ukulele! W 1 części kursu poznasz podstawy gry na tym instrumencie, nauczysz się prostych akordów i „bić”, dzięki którym będziesz w stanie grać piosenki. W 2 części poznasz akordy zawieszone, power chordy, akordy septymowe, nauczysz się nowych „bić” na 4/4, nauczysz się grać w metrum nieparzystym, poznasz schematy przesuwne, dzięki którym zaczniesz tworzyć akordy barowe. W bonusie otrzymasz pakiet śpiewników PDF z polskimi piosenkami!

Nie posiadasz hasła? Zamów dostęp do kursu: 

UkuKurs 1

UkuKurs 2