Jak grać akordy otwarte na gitarze akustycznej?

To jest brzmienie, dzięki któremu pokochałem gitarę akustyczną całym sercem. 😍 Za magię tego brzmienia są odpowiedzialne akordy otwarte (open chords), które tutaj zastosowałem oraz ozdobniki, które wprowadzają dodatkowy kolor do harmonii. Nie bez znaczenia jest również płynność gry rytmicznej a także jakość instrumentu.

To tylko fragment jednej ze 130 lekcji wideo, które przygotowałem dla studentów mojego nowego Kursu Online „SPGA 2.0” (Solidne Podstawy Gry Akordowej 2.0).

ZAPISZ SIĘ NA KURS: ➡️ https://www.akugitara.pl/obierz-kurs-na-gitare/

Po 3 miesiącach od momentu dołączenia do tej szkoły gitary, rozwiniesz swoje umiejętności na tyle, że będziesz w stanie swobodnie grać swoje ulubione piosenki w różnych stylach muzycznych, na wiele sposobów, stosując ciekawie brzmiące akordy i bawiąc się rytmem. Nauczysz się też komponować własne piosenki i przede wszystkim zaczniesz świadomie grać na gitarze, wykorzystując teorię muzyki w praktyce!

PROGRAM KURSU

Lekcje zostały umieszczone w 12 MODUŁACH tematycznych. W każdym z nich jest od 5 do 18 LEKCJI, na przerobienie których jest tydzień czasu. Do niektórych lekcji dołączone są pomoce w formie MATERIAŁÓW PDF. Po każdym module, czyli na koniec każdego tygodnia nauki otrzymujesz WORKBOOKA z zadaniami do wykonania, które weryfikują nabyte umiejętności. Cały proces nauki masz rozpisany w dołączonym do kursu PLANNERZE. Po przesłaniu nagrań wymaganych zadań na zamkniętą grupę, masz możliwość otrzymania CERTYFIKATU ukończenia kursu. Zadania są obowiązkowe dla tych osób, które myślą o certyfikacji od AkuGitary. Szczegółowy program kursu z wyszczególnieniem wszystkich lekcji a także pozostałe informacje znajdują się na stronie: ➡️ https://www.akugitara.pl/obierz-kurs-na-gitare/

Posted in Akordy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.