Jak grać akordy otwarte na gitarze akustycznej?

To jest brzmienie, dzięki któremu pokochałem gitarę akustyczną całym sercem. 😍 Za magię tego brzmienia są odpowiedzialne akordy otwarte (open chords), które tutaj zastosowałem oraz ozdobniki, które wprowadzają dodatkowy kolor do harmonii. Nie bez znaczenia jest również płynność gry rytmicznej a także jakość instrumentu – dla zainteresowanych, to moja najlepsza gitara akustyczna – Furch Millenium D23 CR.

To tylko fragment jednej ze 130 lekcji wideo, które przygotowałem dla studentów mojego nowego Interaktywnego Kursu Online „SPGA 2.0” (Solidne Podstawy Gry Akordowej 2.0).

ZAPISZ SIĘ NA KURS: ➡️ https://www.akugitara.pl/obierz-kurs-na-gitare/

Po 3 miesiącach od momentu dołączenia do tej szkoły gitary, rozwiniesz swoje umiejętności na tyle, że będziesz w stanie swobodnie grać swoje ulubione piosenki w różnych stylach muzycznych, na wiele sposobów, stosując ciekawie brzmiące akordy i bawiąc się rytmem. Nauczysz się też komponować własne piosenki i przede wszystkim zaczniesz świadomie grać na gitarze, wykorzystując teorię muzyki w praktyce!

INTERAKTYWNY KURS ONLINE GRY NA GITARZE

Na czym polega interaktywność tego kursu? Oprócz nielimitowanego czasowo dostępu do 130 profesjonalnych lekcji wideo, i wielu bonusów, będziesz mieć okazję spotkać się ze mną w ciągu tych 12 tygodni na 3 transmisjach na żywo, podczas których sprawdzisz swoje postępy i otrzymasz feedback z mojej strony.

PROGRAM KURSU

Lekcje zostały umieszczone w 12 MODUŁACH tematycznych. W każdym z nich jest od 5 do 18 LEKCJI, na przerobienie których jest tydzień czasu. Do niektórych lekcji dołączone są pomoce w formie MATERIAŁÓW PDF. Po każdym module, czyli na koniec każdego tygodnia nauki otrzymujesz WORKBOOKA z zadaniami do wykonania, które weryfikują nabyte umiejętności. Cały proces nauki masz rozpisany w dołączonym do kursu PLANNERZE. Zadania będą omawiane na comiesięcznych TRANSMISJACH na żywo, dostępnych tylko dla uczestników kursu. Po przesłaniu nagrań wymaganych zadań na zamkniętą grupę, masz możliwość otrzymania CERTYFIKATU ukończenia kursu. Zadania są obowiązkowe dla tych osób, które myślą o certyfikacji od AkuGitary. Szczegółowy program kursu z wyszczególnieniem wszystkich lekcji a także pozostałe informacje znajdują się na stronie: ➡️ https://www.akugitara.pl/obierz-kurs-na-gitare/

Posted in Akordy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.